2421/63
To spanske lågkrukker af porcelæn, dekorerede i farver og guld en chinoiserie med våbenskjold på krakelé grund. Sign. Christine Cano Pintado a mano by Nelson. Beg. 20. årh. (2)
Aldersrelaterede spor.
Eftersyn
Fra
i
Lyngby
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.