2421/​29

Strandstol, model “Sild”, med brun- og hvidstribet betræk. Ramme af træ og sort kunststof-fletværk, indvendigt beklædt med stribet markisestof, ryg og sæde polstret, med to udklappelige sideborde, udtrækkelige fodstøtter, justerbart ryglæn. Beskyttende overtræk medfølger. Ca. 2012. H. 160. B. 118. D. 81.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Et beslag bøjet.

Vur­dering

8.000–12.000 DKK

Hammerslag

9.500 DKK

13 bud

Tidspunkt Byder Bud
902186 (Autobud) 9.500 DKK
812219 9.000 DKK
902186 7.500 DKK
812219 (Autobud) 7.000 DKK
902186 7.000 DKK
812219 6.500 DKK
902186 (Autobud) 6.000 DKK
812219 6.000 DKK
902186 (Autobud) 5.500 DKK
812219 5.000 DKK
902186 4.400 DKK
912977 4.200 DKK
902186 4.000 DKK