2421/29
Strandstol, model “Sild”, med brun- og hvidstribet betræk. Ramme af træ og sort kunststof-fletværk, indvendigt beklædt med stribet markisestof, ryg og sæde polstret, med to udklappelige sideborde, udtrækkelige fodstøtter, justerbart ryglæn. Beskyttende overtræk medfølger. Ca. 2012. H. 160. B. 118. D. 81.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Et beslag bøjet.
Vurdering
Hammerslag
13 bud
902186 (Autobud) | ||
812219 | ||
902186 | ||
812219 (Autobud) | ||
902186 | ||
812219 | ||
902186 (Autobud) | ||
812219 | ||
902186 (Autobud) | ||
812219 | ||
902186 | ||
912977 | ||
902186 |