2421/​95

Langbord af fyrretræ, sortmalet underdel, front med to profilerede skuffer, firsidede ben, hvor imellem sprosser. Barok form, 19. årh. H. 80. L. 182. B. 75.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

Ikke solgt