2421/95
Langbord af fyrretræ, sortmalet underdel, front med to profilerede skuffer, firsidede ben, hvor imellem sprosser. Barok form, 19. årh. H. 80. L. 182. B. 75.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt