2421/26
Svensk rokoko vægkonsol af forgyldt træ med plade af marmoreret træ. 18. årh.s midte. H. 75. B. 85. D. 40.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Eftersyn
Fra
i
Aarhus
Sælges
Vurdering