2421/125
Svensk rokoko kommode af rosentræ indlagt med frugttræ, beslag og montering af bronze, plade af gråbroget marmor. 18. årh.s midte. H. 82. B. 126. D. 60.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Finérreparationer. Finérskader.
Eftersyn
Fra
i
Lyngby
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
2 bud
938938 | ||
918690 |