2421/​113

Kiste af kamfertræ med beslag af messing, senere ikke originalt stel medfølger. 20. årh.s begyndelse. H. 45. H. ink. stel 60. B. 90. D. 40.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Låsens funktion er tvivlsom. Nøgle medfølger.

Eftersyn
Fra i Lyngby
Sælges
Vur­dering

6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?