2421/113
Kiste af kamfertræ med beslag af messing, senere ikke originalt stel medfølger. 20. årh.s begyndelse. H. 45. H. ink. stel 60. B. 90. D. 40.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Låsens funktion er tvivlsom. Nøgle medfølger.
Eftersyn
Fra
i
Lyngby
Sælges
Vurdering