2418/83
To danske Louis XVI spejle i rammer af mahogni og guldstafferet træ, øverste spejlglas med malet dekoration. 18. årh.s slutning. H. 157. B. 55. og H. 133. B. 49. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag
10 bud
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||