2421/23
Stor dansk rokoko armstol af senere forgydlt træ. 18. årh.s midte.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret. Senere forgyldt.
Vurdering
Hammerslag
2 bud
1990 | ||
164145 |