2418/80
Et par engelske armstole af bemalet træ, rigt dekoreret med figurmotiver fra østen, sæder med rørflet. 20. årh. (2)
Brugsslitage. Mindre ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag
2 bud